Pracownicy socjalni i asystenci rodziny

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

1. pracownik w zastępstwie

- Pszczyna - Osiedle Piastów, tj. ulice:
Opolczyka, K. Odnowiciela, K. Sprawiedliwego, B. Śmiałego, H. Brodatego, Dobrawy (z wyłączeniem mieszkań chronionych OPS), W. Łokietka, Ziemowita, Mieszka I, K.Wielkiego, M.C.Skłodowskiej
- Pszczyna – Osiedle Kolonia Jasna – tj. ulice:
Kryształowa, Słoneczna, Turkusowa, Piękna, Zacisze, Ogrodowa, Brylantowa, Krzywa, Radosna, Bratnia,   Wesoła, Złota, Cieszyńska, Księżycowa, Stalowa, Żelazna, Srebrna, Kosmonautów, Granitowa, Serdeczna,
Przyjaźni, Bursztynowa, Szmaragdowa, Koralowa, Rubinowa, Gwiaździsta, Marmurowa, Perłowa, Zdrojowa, Grzebłowiec, Diamentowa, Kwarcowa
- Pszczyna - Osiedle Piłsudskiego tj. ulice:
Narcyzów, Krokusów, Tulipanów, Bratków, Różana, Storczyków, Złocieni, Maków, Astrów, Parkowa, Katowicka - prawa strona (od ronda przy ul. Bieruńskiej), Partyzantów, Sucharskiego, Bieruńska do nr 30, Hallera  do nr 17
- SZPITAL - ZPO

2. Karolina Konachowicz - pracownik socjalny

- Piasek
- Czarków        
- Pszczyna-  część Osiedla Powstańców Śląskich ("Poligon"), tj. ulice:
część Górnośląskiej, Lercha, Plebiscytowa, Pośpiecha, Cichego, Sejmu Śląskiego, Bielasa,
Szczepańczyka, Musioła, Uł. Pszczyńskich, Ligonia, Szendery, Krzyżowskiego, J. Kupca, Golusa, Rogalińskiego, Damrota, Imieli, Mielęckiego, Zgrzebnioka, Zemboka, Ficka, Kędziora, Bożka, Grzegorzka, K. Miarki, Stalmacha, Lompy, Fizi, Matejki, Dunikowskiego, Katowicka 9 od ronda przy ul. Katowickiej), Brandysa, Łucznicza, Strzelecka, Łowiecka, Myśliwska, Chopina (numery parzyste)
- Pszczyna – Osiedle Kępa - tj. ulice:
Bielska, Sznelowiec, Francuska, Żorska do nr 17, Wodzisławska, Szaraków, Krucza, Słowicza

3. pracownik w zastępstwie

- Pszczyna - Osiedle Stara Wieś tj. ulice:
Żorska od nr 18, Czereśniowa, Rybnicka, Spacerowa, Cegielniana, Poziomkowa, Skromna, Gajowa, Żytnia, Malinowa, Hodowców, Pszenna, Paderewskiego, Morelowa, Bociania, Leśna, Wspólna, Ziołowa, Zielona, Staromiejska, Miodowa, Gołębia, Rolnicza, Karłowicza, Moniuszki, Wiśniowa, Skowronków, Cicha, Sadowa, Bażantarnia, Bat. Chłopskich, Doświadczalna, Zbożowa, Rzepakowa, Łanowa, Okopowa, Różyckiego, Sygietyńskiego, Chopina (nr nieparzyste), Cyprysowa, Modrzewiowa, Św. Jadwigi, Jesionowa, Szymanowskiego, Porzeczkowa
- Pszczyna – Osiedle Polne Domy tj ulice:
Polne Domy,     Żeglarska, Piechurów, Grenadierów, Saperska, Czołgistów, Lotników, Marynarzy, Studzienicka, Piaskowa (lewa strona)
- Pszczyna – Osiedle Śródmieście tj ulice:
Targowa, Plac Targowy, Plac Kuczery, Kilińskiego, Młyńska, Józefa Brudnego, Zamenhofa, Kościuszki, 3 Maja, Batorego, Dworcowa, Sokoła, Kilińskiego, Antesa
- Pszczyna, Stare Miasto tj.  ulice:
Bramkowa, Gancarska, Piekarska, Basztowa, Bednarska, Bankowa, Rynek, Poniatowskiego, Rymarska, Strażacka, Kopernika, Wojska Polskiego, Piwowarska, Piastowska, Tkacka, Warowna, Chrobrego

4. Edyta Maindok - specjalista pracy socjalnej

- Ćwiklice
- Studzienice
- Rudołtowice
- Jankowice

- Pszczyna - Osiedle Daszyńskiego tj. ulice:
Fredry, Orzeszkowej, Wyspiańskiego, Reymonta, Sienkiewicza, Żeromskiego, Krasińskiego, Konopnickiej, Mickiewicza, Asnyka, Stanisława Lema, Iwaszkiewicza, Staszica, Morcinka, Reja, Słowackiego
- Pszczyna- Osiedle Chóchółka, tj. ulice:
Męczenników Ośw., Nałkowskiej, Prusa, Broniewskiego,  Brzechwy, Kochanowskiego, Tuwima, Chóchółka, Czajkowskiego, Górnośląska

5. Kornelia Przemyk - pracownik socjalny

- Poręba    
- Brzeźce            
- Studzionka
- Pszczyna - Osiedle Siedlice tj. ulice:
Korfantego, Sobieskiego, Jagiełły, Bednorza, Bogedaina
- Pszczyna - Osiedle Podstarzyniec tj. ulice:
Braci Jędrysików, Harcerska, Ułańska, Zuchów, Hubalczyków, Czwartaków, Szarych Szeregów,  Hetmańska, , Pionierów, Hallera od nr 18, Pukowca, Druhów, Huzarska, Kasztelańska, Kosynierów, Roehricha

6. pracownik w zastępstwie

- Wisła Wielka
- Wisła Mała
- Łąka



DZIAŁ USŁUG

1. Małgorzata Górska-Skapczyk - starszy pracownik socjalny

- osoby bezdomne i schronienia, mieszkania chronione

2. Izabela Mamcarz - starszy pracownik socjalny

- usługi opiekuńcze, domy pomocy społecznej

3. Michalina Glińska - starszy specjalista pracy socjalnej

- Klub Seniora

 

DZIAŁ PRACY SOCJALNEJ

1. Kaja Bielecka - aspirant pracy socjalnej

2. Paweł Czeryba - aspirant pracy socjalnej

3. Aleksandra Faron - starszy specjalista pracy socjalnej - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

4. Anita Imiołczyk - starszy specjalista pracy socjalnej - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

5. Marcin Kapica - starszy specjalista pracy socjalnej - przemoc w rodzinie, procedura "Niebieskiej Karty"

6. Beata Drobina-Zátopek - specjalista pracy socjalnej - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

7. Alicja Wykręt - specjalista pracy socjalnej - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

8. Izabela Zabłocka - pracownik socjalny - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

 

Asystenci rodziny

1. Angelina Kraczkowska - młodszy asystent rodziny

2. Paulina Pawlusiak - młodszy asystent rodziny

3. Ewa Serafin - młodszy asystent rodziny

4. Izabela Simonicz - asystent rodziny

Europejski Fundusz Społeczny

Strona współfinansowana przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Kapitał ludzki
X